Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

İçeride (Orj adı: Shut In)

Yönetmen: Farren Blackburn
OyuncularNaomi Watts, Oliver Platt, Charlie Heaton
Vizyon Tarihi: 27 Ocak 2017
Film Hakkında: Filmin başrollerini Naomi Watts ve Room filmi ile oldukça başarılı bir performans sergileyen yetenekli çocuk oyuncu Jacob Tremblay’in paylaşıyor. Çocuk psikoloğu Mary (Naomi Watts) trafik kazası sonucunda beyin hasarı alan oğlu ile birlikte Amerika’nın Kuzeydoğu kırsalında sakin bir yaşam sürdürmektedir.  Bir gün Mary’nin çocuk hastalarından küçük Tom (Jacob Tremblay) kaybolur. Sert bir kar fırtınasının ortasında kalan çocuğun tek kurtuluş umudu psikolog Mary’nin onu bulabilmesidir.

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü (Orj adı: xXx: Return of Xander Cage)

Yönetmen: D.J. Caruso
OyuncularVin Diesel, Deepika Padukone, Nina Dobrev, Donnie Yen, Samuel L. Jackson
Vizyon Tarihi: 27 Ocak 2017                                                                      
Film Hakkında: Senaryosunu John D. Brancato ve Michael Ferris’in yazdığı filmin başrolünde Vin Diesel yer alıyor. Özelikle casus gerilim türü  film sevenlerin heyecanla beklediği film,  ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage’in (Vin Diesel), ölümcül savaşçı Xiang ve ekibiyle tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışını anlatır. Bu yarışta Xander kurduğu ekibiyle dünya hükümetlerinin en üst düzeylerini işaret eden bir komplo ile karşı karşıya kalacaktır.

Cesur Kahraman: Ejderha Büyüsü (Orj adı: The Dragon Spell)

Yönetmen: Manuk Depoyan, Viktor Adrienko
OyuncularAllen Enlow, Kate Bristol, Jason Grifftih
Vizyon Tarihi: 27 Ocak 2017
Film Hakkında: Köyünde sakin bir hayat süren maceracı küçük Nicky, tıpkı babası Tanner gibi kahraman bir ejderha avcısı olmanın hayalini kurmaktadır. Ancak ülkelerine musallat olan son ejderha da yıllar önce babası tarafından öldürülmüştür. Bir gün, Adler adındaki yaşlı bir büyücü ejderhanın geri dönebileceğinin uyarısını yapar. Bunun üzerine yollara düşen babasının yanında giden Nicky, yarasa arkadaşı Eddie ile birlikte yanlışlıkla sihirli bir dünyaya geçecektir. Küçük Nicky’nin amacı babası gibi ejderhayı yenmek ve bu sihirli dünyadan kurtulmaktır.

 

Satıcı (Orj adı: Forushande)

Yönetmen: Asghar Farhadi
Oyuncular: Shabab Hosseini, Taraneh Ali Doosti
Vizyon Tarihi: 27 Ocak 2017
Film Hakkında: Yönetmenliğini ve senaristliğini Oscar ödüllü İranlı yönetmen Asghar Farhadi’nin üstlendiği filmde, İran’da yaşayan tiyatrocu bir çiftin başından geçenler anlatılır. Arthur Miller’ın ‘Satıcının Ölümü’ oyununu sahneye koyan tiyatrocu çift Rana ve Emad, yeni bir eve taşınır. Rana, burada saldırıya uğrar. Emad, travmasını sessizce atlatmaya çalışan Rana’nın aksine intikam almak için birşeyler yapmaya karar verir. Bu kararla birlikte ikilinin hayatı dramatik bir şekilde değişecektir.

 

 

Bir Cevap Yazın