Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Jackie

Yönetmen: Pablo Larraín
OyuncularNatalie Portman, Peter Sarsgaard, John Carroll Lynch
Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2017
Film Hakkında: ABD Başkanı John F. Kennedy’nin uğradığı suikast sonucu öldürülmesinin ardından, First Lady Jacqueline Kennedy büyük bir travma yaşar. Bu acıyı unutmaya çalışırken hem kocasının mirasını yaşatmak ve hem de çocuklarının yanında dik bir duruş sergilemek zorunda kalır. First Lady Jackie rolünde Natalie Portman yer alıyor.


Moana

Yönetmen: Ron Clements, John Musker
Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2017
Film Hakkında: Walt Disney Animasyon Stüdyoları tarafından yapılan Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu müzikal, fantastik bir komedi filmidir. Maceraperest genç bir kadının, efsanevi bir adaya yaptığı yolculuğu anlatan animasyonda, genç kadın ile yarı tanrı Maui’nin başlarından geçen olaylar ekrana taşınıyor. Yönetmenliğini daha önce Prenses ve Kurbağa, Herkül, Define Gezegeni filmlerini birlikte yöneten Disney’in  keyifli ikilisi John Husker ve Ron Clements yapıyor.


Olanlar Oldu

Yönetmen: Hakan Algül
Oyuncular: Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon
Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2017
Film Hakkında: BKM yapımı komedi filminin oyuncu kadrosunda başrolde, aynı zamanda filmin senaryosunu da yazan Ata Demirer yer alıyor. Ege’de bir sahil kasabasında geçen filmde Zafer’in güzel sevgilisinden ayrılması sonrasında gelişen eğlenceli olaylar anlatılıyor.Kötü Çocuk

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya, Tüliz Özen
Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2017
Film Hakkında: Büşra Küçük’ün ‘Kötü Çocuk’ adlı hikayesinden aynı isimle uyarlanan gençlik filmi, kendisini doğduğu gün terk eden babasının ortaya çıkmasıyla hayatı tamamen değişen Kayla’nın yaşadıklarını ekrana taşıyor. Kayra bunları yaşarken , gizemli bir genç olan Meriç ile tanışacak ve onun peşinden giderek aşk ve heyecan dolu bir macera yaşayacak.


Pepee: Birlik Zamanı

Yönetmen: Hüseyin Emre Konyalı
Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2017
Film Hakkında: Pepee, dedesinin laboratuvarında ürettiği teknolojik sıcak hava balonu ile Türkiye semalarında kaybolur. Pepee, başına gelen bu olaydan kurtulup, evine geri dönmeye çalışacaktır. En önemlisi de sevginin ne kadar önemli ve değerli olduğunu bu olay ile anlamaya çalışacaktır.

 
 

Bir Cevap Yazın